Renowacja posadzek

700+

Ponad 700 z powodzeniem zrealizowanych projektów

12+

Jesteśmy z Wami już 12 lat!

Renowacja posadzek

Posadzki

Wykonujemy wszelkiego rodzaju renowacje oraz naprawy istniejących posadzek przemysłowych – zarówno betonowych jak i żywicznych. Wykonujemy również reprofilacje posadzek przemysłowych, czyli ich wyrównanie czy korektę.

Renowacja posadzek z żywicy epoksydowej lub posadzek poliuretanowych to usługa, w której posiadamy ogromne doświadczenie i wypracowane indywidualne metody zapewniające najwyższą jakość usługi.

Tysiące metrów kwadratowych posadzek poddanych renowacji

Dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz wiedzy zdobytej przy wykonywaniu wszelkiego rodzaju posadzek polimerowych (posadzek epoksydowych czy poliuretanowo-cementowych) jesteśmy w stanie po dokonaniu wizji lokalnej obiektu, w którym wymagana jest renowacja bądź naprawa istniejącej posadzki, zaproponować najlepsze możliwe rozwiązanie dostosowane do wymagań stawianych posadzce, warunków i obciążeń panujących w obiekcie oraz oczekiwań zamawiającego.

Długoletne doświadczenie wykonywania wszelkiego rodzaju posadzek

O naszym sukcesie na rynku przesądzają nie tylko znakomite materiały i najwyższej jakości rozwiązania techniczne stosowane przy aplikowaniu posadzek. Przez lata działalności w branży posadzek wypracowaliśmy również najwyższej jakości metody pracy, które pozwalają nam skupić się na indywidualnym podejściu do każdego Klienta. Doradzamy jakie rozwiązanie wybrać – posadzkę epoksydową, posadzkę poliuretanową, a może poliuretanowo – cementową?

Naszym celem nie jest tylko położenie posadzki, ale spełnienie oczekiwań naszego klienta na etapie jej użytkowania. Dlatego bardzo rzetelnie podchodzimy do doboru zastosowanej technologii. Dzięki temu możemy liczyć na polecenia naszych zadowolonych Klientów, a doświadczenie pokazuje, że jest to klucz do sukcesu w biznesie i terminarza pełnego realizacji. Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na pytania dotyczące posadzki poliuretanowej i pomogą Państwu podjąć decyzję o tym, czy jest to rozwiązanie warte inwestycji.

Etapy współpracy

01

Kontakt telefoniczny lub mailowy

Pierwszym krokiem do realizacji zlecenia jest kontakt telefoniczny lub mailowy z naszymi doradcami.

02

Konsultacja z naszymi doradcami

Pomożemy Państwu dobrać najlepsze rozwiązanie i najbardziej komfortowy sposób realizacji usług.

03

Wykonanie wysokiej jakości posadzki

Kolejnym etapem jest wykonanie wysokiej jakości posadzki w ustalonym terminie.

Oferta

Zapoznaj się z naszą ofertą posadzek przemysłowych

Zamów posadzkę Multi-Floor

Kontakt

Skorzystaj z naszych usług

Zostaw swoje dane kontaktowe, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania w ciągu 12 godzin

  01

  Najwyższa jakość

  Wykonywane przez nas posadzki przemysłowe to najwyższa jakość, gwarancja zadowolenia i wieloletniego, bezproblemowego użytkowania.

  02

  Doradztwo techniczne

  Klientom oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne na każdym etapie współpracy obejmujące wybór posadzki i pomoc projektową.

  03

  Tysiące metrów posadzek

  Realizujemy cały zakres usług posadzkarskich – od prostych zabezpieczeń powierzchni betonowych aż po specjalistyczne posadzki.

  04

  Doświadczenie

  Zajmujemy się wykonawstwem posadzek od wielu lat, co pozwoliło na zebranie grupy zadowolonych Klientów i szerokiej gamy realizacji.